Все для поліграфії
Ми працюємо для Вас
Ми надійна опора Вашого бізнесу
Партнерство, передбачуваність та відповідальність - наше кредо!
mainbaner
mainbaner
mainbaner
Зворотній зв`язок
Соціальні мережі
Ecotep Facebook

Questions

Життя - це те, що відбувається з тобою, у той час, коли ти будуєш інші плани. (Джон Леннон)

certificate
Люди Львова
certificate
XEROX - сертифікований партнер
certificate
Brancher - сертифікований партнер
Про нас

Про нас


Ми бачимо наш цільовий ринок наповненим професійно вибраними продуктами високої якості, що супроводжуються високим рівнем сервісу.
Ми прагнемо досягти  цієї мети разом з нашими партнерами – клієнтами і  постачальниками, будуємо відносини на основі взаємної довіри; постійно накопичуємо, аналізуємо і передаємо партнерам наші знання, професійний досвід.
Компанія «Екотеп» працює із  якісною продукцією;  послідовно підтримує ті, що існують і розвиває нові, інноваційні  продукти і напрями, що мають високий ринковий потенціал, визначаючи пріоритети  за  допомогою  системи перманентного маркетингу.
Основним продуктом компанії - її доданою вартістю -  є якісне надання клієнтам послуг по забезпеченню безперебійного та якісного виробництва. Послуги, що надаються, базуються на експертному знанні товарних ринків і ефективних технологіях організації бізнес-процесів, на оперативному реагуванні на зміни і на прогнозуванні ринку.
Стратегічна мета компанії «Екотеп» – забезпечення високого рівня  задоволеності своїх клієнтів за рахунок підвищення доданої вартості послуг при одночасному зниженні витрат клієнтів.

Наша адреса: Україна, м.Львів вул.П`ясецького 12
тел/факс.(032) 295-55-70(71, 72); 295-54-68(69, 70, 71).
e-mail: mail@ecotep.com.ua
Харківське представництво: 61037, м.Харків, пл. Повстання 7/8(корпус В-4), оф 48
тел/факс. (057)728-23-00(02); e-mail: kharkiv@ecotep.com.ua