Все для поліграфії
Ми працюємо для Вас
Ми надійна опора Вашого бізнесу
Партнерство, передбачуваність та відповідальність - наше кредо!
mainbaner
mainbaner
mainbaner
Зворотній зв`язок
Соціальні мережі
Ecotep Facebook

Questions
Голосування
Якій фользі ви надаєте перевагу?Уміння організувати роботу - це мистецтво досягнення видатних результатів за допомогою звичайних співробітників. (К'єлл Нордстрем і Йонас Ріддерстрале «Бізнес в стилі фанк»)

certificate
Люди Львова
certificate
XEROX - сертифікований партнер
certificate
Brancher - сертифікований партнер
Банери
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Спеціальна пропозиція! Компанія "Екотеп" пропонує широкий спектр монтажних стрічкок Tesa для флексографічного друку та паперової промисловості! Запрошуємо до співпраці! action
news Флексодрук До продажу надійшли фарби для флексографічного УФ-друку INX Flexo UV Euro!!!
news З Новим 2017 Роком! Шановні колеги, прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2017-м роком!
news ВИБИРАЄМО КЛЕЙ! ВСІ «ЗА» І «ПРОТИ»! При виробництві друкованої продукції не можна недооцінювати роль проклейки товару, що випускається, адже через неякісний клей може зіпсуватися готовий тираж.
Коротко про нас

Компанія «Екотеп» протягом тривалого  періоду  працює на ринку постачання поліграфічних підприємств України сучасними матеріалами провідних світових виробників.

Компанія «Екотеп» прагне працювати з високим рівнем якості, досягаючи його як у середині компанії, так і у відносинах з партнерами. Це визначає високі вимоги до якісного вибору товарів, до сервісу, до інформації, що надається клієнту; вимагає чіткого виконання компанією прийнятих на себе зобов'язань. При виборі технологій роботи та нових товарних позицій поліграфічної продукції підприємство виходить з потенціалу зростання і розвитку  як послуг, що надаються нашою компанією,  так і забезпечення цього потенціалу для наших клієнтів. Компанія «Екотеп» орієнтується на вирішення проблем, що стоять перед клієнтом. Наші комплексні підходи дозволяють оптимізувати систему виробництва, що діє; зменшити  внутрішні витрати, підвищити якість послуг. Успіх наший компанії визначається,у  першу чергу,  підвищенням ефективності та покращенням умов роботи замовника.

У відносинах із зовнішнім світом і співробітниками компанія «Екотеп» дотримується наступних базисних принципів:

  • Принцип Партнерства, заснований на чесності, послідовності, довірі, формуванні і досягненні сумісних цілей, взаємній відповідальності.
  • Принцип Передбаченості  у наших діях і  обов'язковості  дотримання наших зобов'язань
  • Принцип Відповідальності  за виконання прийнятих на себе зобов'язань, заснований на пріоритеті стратегічних цілей над тактичними інтересами, на проходженні встановленим правилам і відмові від виключень.
  • Принцип Професіоналізму.Це   стосується формування відповідального ставлення до своїх обов'язків і орієнтації  на клієнта.

Наша адреса: Україна, м.Львів вул.П`ясецького 12
тел/факс.(032) 295-55-70(71, 72); 295-54-68(69, 70, 71).
e-mail: mail@ecotep.com.ua
Харківське представництво: 61037, м.Харків, пл. Повстання 7/8(корпус В-4), оф 48
тел/факс. (057)728-23-00(02); e-mail: kharkiv@ecotep.com.ua