Все для поліграфії
Ми працюємо для Вас
Ми надійна опора Вашого бізнесу
Партнерство, передбачуваність та відповідальність - наше кредо!
mainbaner
mainbaner
mainbaner
Зворотній зв`язок
Соціальні мережі
Ecotep Facebook

Questions
Голосування
Якій фользі ви надаєте перевагу?Нічого не роби, будь ніким, нічого не говори, і тоді ти зможеш уникнути критики. (Томмі Дюар)

certificate
Люди Львова
certificate
XEROX - сертифікований партнер
certificate
Brancher - сертифікований партнер
Банери
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Оголошуємо розпродаж фольги! Оголошуємо розпродаж фольги для гарячого тиснення в асортименті , по спеціальних цінах! action
news УВАГА! ЗМІНА РЕКВІЗИТІВ! Зміна банківських реквізитів від 01/10/2018р.
news З Новим 2018 роком! Щиро і сердечно вітаємо з Новим Роком та Різдвом!
news Флексодрук До продажу надійшли фарби для флексографічного УФ-друку INX Flexo UV Euro!!!
Коротко про нас

Компанія «Екотеп» протягом тривалого  періоду  працює на ринку постачання поліграфічних підприємств України сучасними матеріалами провідних світових виробників.

Компанія «Екотеп» прагне працювати з високим рівнем якості, досягаючи його як у середині компанії, так і у відносинах з партнерами. Це визначає високі вимоги до якісного вибору товарів, до сервісу, до інформації, що надається клієнту; вимагає чіткого виконання компанією прийнятих на себе зобов'язань. При виборі технологій роботи та нових товарних позицій поліграфічної продукції підприємство виходить з потенціалу зростання і розвитку  як послуг, що надаються нашою компанією,  так і забезпечення цього потенціалу для наших клієнтів. Компанія «Екотеп» орієнтується на вирішення проблем, що стоять перед клієнтом. Наші комплексні підходи дозволяють оптимізувати систему виробництва, що діє; зменшити  внутрішні витрати, підвищити якість послуг. Успіх наший компанії визначається,у  першу чергу,  підвищенням ефективності та покращенням умов роботи замовника.

У відносинах із зовнішнім світом і співробітниками компанія «Екотеп» дотримується наступних базисних принципів:

  • Принцип Партнерства, заснований на чесності, послідовності, довірі, формуванні і досягненні сумісних цілей, взаємній відповідальності.
  • Принцип Передбаченості  у наших діях і  обов'язковості  дотримання наших зобов'язань
  • Принцип Відповідальності  за виконання прийнятих на себе зобов'язань, заснований на пріоритеті стратегічних цілей над тактичними інтересами, на проходженні встановленим правилам і відмові від виключень.
  • Принцип Професіоналізму.Це   стосується формування відповідального ставлення до своїх обов'язків і орієнтації  на клієнта.

Наша адреса: Україна, м.Львів вул.П`ясецького 12
тел/факс.(032) 295-55-70(71, 72); 295-54-68(69, 70, 71).
e-mail: mail@ecotep.com.ua
Харківське представництво: 61037, м.Харків, пл. Повстання 7/8(корпус В-4), оф 48
тел/факс. (057)728-23-00(02); e-mail: kharkiv@ecotep.com.ua